MENU
Jesteś tutaj: Zabawki TELETUBISIE Maskotka LALA 30cm PROJEKTOR Kołysanka

TELETUBISIE Maskotka LALA 30cm PROJEKTOR Kołysanka

Stan magazynowy:Brak w magazynie
Sprzedanych sztuk:9

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

TELETUBISIE Maskotka LALA 30cm PROJEKTOR Kołysanka

"Teletubisie mówią papa..., Teletubisie mówią papa." Znacie? Na pewno, znacie! A pamiętacie Teletubisia Laa-Laa? Właśnie od teraz ten żółty Teletubiś  może stać się ulubioną zabawką Twojego dziecka!

Żółty Teletubiś idealnie sprawdzi się jako towarzysz na dobranoc. Laa-Laa zupełnie jak w bajce ma na brzuszku ekran telewizyjny.  Gdy Twoje dziecko go naciśnie, usłyszy spokojną melodię jaką jest kołysanka. Przy takim dźwięku Twoje dziecko będzie mogło spokojnie zasnąć. W ekran telewizyjny zabawki został także wbudowany projektor który zachwyca kolorowym światełkiem - funkcja projektora będzie aktywna według wyboru czasu przez rodzica.

Może to być 5,10 lub 15 minut.  Kojące melodie na dobranoc oraz funkcja emitujących kolorowych światełek w ulubionym Teletubisiu to idealny towarzysz zarówno do codziennej zabawy jak i na dobranoc. Maskotka liczy aż 30cm i z pewnością umili czas wszystkim fanom bajki o czterech kolorowych teletubisiach mieszkających w magicznej krainie.

Maskotka jest mięciutka poza twarzą która została wykonana z twardego zamszu oraz brzuszka w którym znajduje się mechanizm odpowiadający za interaktywność zabawki.

Wysokość zabawki 30cm

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także