MENU
Jesteś tutaj: Zabawki FURBY PARTY ROCKERS Interaktywny Niebieski Hasbro

FURBY PARTY ROCKERS Interaktywny Niebieski Hasbro

Stan magazynowy:Brak w magazynie
Sprzedanych sztuk:13

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

FURBY PARTY ROCKERS Interaktywny Niebieski Hasbro

Teraz Furby zyskał nowych przyjaciół z serii Furby Party Rockers - milutkie w dotyku stworki, zawsze gotowe do zabawy. Furby Party Rockers są o połowę mniejsze od Furby'ego, ale nadal posiadają cyfrowe oczy (oczy nie otwierają i nie zamykają się).

Nie poruszają się tak, jak ich większy kolega, ale za to posiadają bogate osobowości. Im więcej będziesz się z nim bawić, tym staną się jeszcze bardziej zwariowane i zabawne. Furby Party Rockers posiadają tryb zabawy Party oraz reagują na muzykę. Możesz również pociągnąć za ich uszy lub ogon, aby zobaczyć, jak zabawnie zareagują.

Furby Party Rockers mówią w języku furbish, a dzięki słownikowi online bądź darmowej aplikacji na urządzenia działające w systemie Android lub iOS, będziesz mógł dowiedzieć się, co powiedział, jak również samemu nauczyć się tego zabawnego języka. Furby Party Rockers współdziałają ze sobą oraz z Furby'm, np. poprzez komunikowanie się lub wspólny śpiew.

Furby Party Rockers to te same wielkie osobowości co Furby, tylko w mniejszym rozmiarze. Jeśli posiadasz już Furby'ego, Furby Party Rockers stanie się jego kompanem do zabawy. Jeśli nie posiadasz Furby'ego, Furby Party Rockers dostarczą Ci wiele wspaniałej zabawy!

Wymiary: 14 x 14 x 10 cm.

Zasilanie: 4 x 1,5V AA LR6 (brak w zestawie).

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także