MENU
Jesteś tutaj: Zabawki Fisher BING Maskotka PRZYTULANKA 18cm PANDO CHF26

Fisher BING Maskotka PRZYTULANKA 18cm PANDO CHF26

Stan magazynowy:Brak w magazynie
Producenci: Bing
Sprzedanych sztuk:14

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Fisher BING Maskotka PRZYTULANKA 18cm PANDO CHF26

„Bing”, bajka o wesołym króliku i jego przyjaciołach Bing ma trzy latka i chodzi do przedszkola. Jest głównym bohaterem bajki. Króliczek codziennie uczy się czegoś nowego. Spędza też wesołe chwile wśród swoich przyjaciół. Koko jest starszą o kilka lat kuzynką Binga. Uwielbia biedronki i kolor różowy.

Już teraz możesz odgrywać sceny z telewizyjnego ekranu bądź tworzyć własne niepowtarzalne historie z ulubionym bohaterem bajki Bing Bang. Pluszowy Pando chętnie potowarzyszy Ci zarówno podczas zabawy jak i snu. Maskotka idealnie odwzorowuje bohatera z kultowej bajki. Pando z pewnością stanie się jedną z ulubionych przytulanek malucha.

Pando jest nieco niesfornym przyjacielem, ciekawego świata i rozbrykanego trzylatka, który przeżywa przygody przypominające codzienność dzieci w podobnym wieku. Ubrany jest w charakterystyczne dla niego białe majtki i podkoszulek. Maskotka jest w kolorze czarno-białym, ma szyte oczka i 18 cm wysokości. Maskotka została wykonana z miękkiego w dotyku pluszu. Z pewnością szybko stanie się jedną z ulubionych przytulanek malucha.

Wysokość zabawkiok. 18 cm

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także