MENU
Jesteś tutaj: Zabawki TELETUBISIE Maskotka TINKY WINKY NTERAKTYWNA 30 cm

TELETUBISIE Maskotka TINKY WINKY NTERAKTYWNA 30 cm

Stan magazynowy:Brak w magazynie
Sprzedanych sztuk:7

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

TELETUBISIE Maskotka TINKY WINKY NTERAKTYWNA 30 cm

"Teletubisie mówią papa..., Teletubisie mówią papa." Znacie? Na pewno, znacie! Teraz każda z postaci tego fajnego serialu animowanego może dołączyć do Twojej kolekcji ulubionych bohaterów z bajek! Maskotki wyglądają niczym prawdziwe, posiadają swoje charakterystyczne antenki oraz ekrany telewizyjne na brzuszku - zupełnie jak w bajce! Zbierz całą kolekcję dla urozmaicenia zabawy! Wybierz między fioletowym Tinky Winky, żółtą Laa-Laa, czerwonym Poo i uroczym Dipsy! Każda z tych maskotek po naciśnięciu na brzuszek zachwyca swoją interaktywnością. Gdy dziecko naciśnie ekran telewizyjny Teletubisia, usłyszy wesołą melodyjkę znaną z bajki oraz charakterystyczne dla Teletubisiów odgłosy radości czy też zaskoczenia. Frazy Teletubisów często są wypowiadane w ich własnym języku.

Maskotka liczy aż 26cm ( bez antenki), z antenką ok. 30 cm i z pewnością umili czas wszystkim fanom bajki o czterech kolorowych teletubisiach mieszkających w magicznej krainie. 

Maskotka jest mięciutka poza twarzą która została wykonana z twardego zamszu oraz brzuszka w którym znajduje się mechanizm odpowiadający za interaktywność zabawki.

Wesołej zabawy!

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także