Pierwszy Nowohucki Festiwal Sztuki 18,19,20 X 2013r.

Po raz pierwszy w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się otwarta impreza promocyjno-targowa poświęcona sztuce. Festiwal łączyć ma prezentację różnych nurtów sztuki i designu ze sprzedażą dzieł i wyrobów artystycznych, ofero­wanych przede wszystkim przez młodych twórców.

Kraina Zabawek jest partnerem tego wydarzenia ! 

Gwarantujemy świetna zabawe dla dzieci, konkursy, loterie fantową, modelowane balony i inne niespodzianki.

Pierwszy Nowohucki Festiwal Sztuki
Impreza po raz pierwszy organizowana jest przez Nowohuckie Centrum Kultury we współpracy z Agencją Artystyczną GAP. Targom odbywającym się w całej przestrzeni NCK przy placu Centralnym towarzyszyć będą wernisaże wystaw znanych krakowskich arty­stów, performance, warsztaty, pokazy, prezentacje multimedialne oraz koncerty młodych muzyków.

W ramach Festiwalu powstanie Pierwszy Mural w Nowej Hucie – malowidło na wschodniej ścianie Nowohuckiego Centrum Kultury, o powierzchni prawie 600 metrów kwadratowych, stworzone przez artystów z ASP.

Adresatami Festiwalu są nie tylko mieszkańcy dzielnicy, ale wszyscy krakowianie.Na trzy jesienne dni Nowa Huta stanie się Nowym Kulturalnym Centrum Krakowa.

- Będziemy zachęcać do aktywnego udziału w wielowymiarowym wydarzeniu kulturalnym. Dla artystów będzie to znakomita okazja zetknięcia się z wieloma wybitnymi twórcami i podzielenia się swoim dorobkiem - bez opłat dla artystów i uczestników – zapowiadają organizatorzy Targów.

Ambicją pomysłodawców tego wydarzenia jest przełamywanie stereotypów i barier, a także zachęcanie wszystkich obecnych do stałego obcowania z autentycznymi dziełami. Organizatorzy pragną przekonywać, że zamiast kupować reprodukcje i imitacje, warto zainwestować w coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Przez cały weekend będzie można podziwiać prezentowane dzieła, rozmawiać z artystami, wymieniać swoje poglądy oraz brać udział w pokazach i warsztatach.

Zespół Krainy Zabawek będzie w dniach 19.10 i 20.10 w godzinach 10-19 

Zapraszamy !

Szczegóły na stronie http://www.nowohuckifestiwalsztuki.pl

Facebooku: https://www.facebook.com/nowohuckifestiwalsztuki

18, 19, 20 października 2013 r.
(piątek, sobota, niedziela)
Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232
31-913 Kraków

Allegro

Znajdziesz nas na Allegro! Nazwa użytkownika :

KrainaaZabawek

Wysyłka

Posiadamy umowę z pocztą Polską:

WYSYŁKA W 24h!

Partnerzy

Kraina ZabawekStrona wykonana przez doNETA.pl